Poradnik

WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ WARSZAWSKICH SENIORÓW

Szanowni Seniorzy!
Mamy swoją stronę internetową www.wrs.waw.pl, na której właśnie jesteście. Witamy w świecie pełnym informacji dla Seniorów 60+.
Na stronie głównej znajdziecie następujące zakładki: Aktualności, Warszawska Rada Seniorów, Dokumenty, Programy, Fundusze oraz linki do Dzielnicowych Rad Seniorów. Tu uzyskacie też dostęp do informacji Warszawy Senioralnej, Kulturalnej Warszawy, Warszawy Przyjaznej Seniorom, periodyku “Głos Seniora”.

Koleżanki i Koledzy!
Jeśli chcecie wiedzieć na bieżąco, “co w trawie piszczy”, znajdziecie tu informacje o składzie osobowym Warszawskiej Rady Seniorów i Rad Dzielnicowych. Będziecie mieli okazję śledzić ich działalność, poznać statuty i regulaminy, protokoły z posiedzeń, sprawozdania i plany działania na przyszłość.

Drodzy Seniorzy!
To strona stworzona specjalnie dla Was. Chcemy, by była pełna życia i ilustrowała jego tok. Zachęcamy: bądźcie jej współautorami i poznajcie satysfakcję z uczestnictwa w dziele tworzenia. Liczymy na Was.


Zespół redakcyjny

Aktualności - najnowsze 3 wpisy

Życzenia Świąteczne

Zdrowych Pogodnych Świąt Wielkanocnychwypełnionych radością budzącej się wiosnyżyczyWarszawska Rada SeniorówNiech ten szczególny czasnapełni wszystkich spokojem,

Czytaj więcej »