Kontakt

WARSZAWSKA RADA SENIORÓW

e-mail: rada@wrs.waw.pl

Telefon: 509 830 267

wtorki, godz 12:00-14:00

Adres korespondencyjny: 
Warszawska Rada Seniorów 
Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa

bemowo@wrs.waw.pl

Bemowo – Wydział Obsługi Rady Dzielnicy:

e-mail: Dcytowicz@um.warszawa.pl;

tel. (22) 443 77 70.

 

bialoleka@wrs.waw.pl

Białołęk – Wydział Obsługi Rady Dzielnicy:

e-mail: bialoleka.wor@um.warszawa.pl;

tel. (22) 443 83 73.

 

bielany@wrs.waw.pl

Bielany – Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia:

e-mail: bielany.wsz@um.warszawa.pl;

tel. (22) 443 47 00 wew. 42 119.

mokotow@wrs.waw.pl 
 

Mokotów – Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia:

e-mail: mokotow.wsz@um.warszawa.pl;

tel. (22) 443 67 40.

 

ochota@wrs.waw.pl 

Ochota – Wydział Komunikacji Społecznej i Funduszy Europejskich:

e-mail: ochota.wkf@um.warszawa.pl;

tel. (22) 578 35 34.

pragapoludnie@wrs.waw.pl 

Praga-Południe – Referat Obsługi Rady Dzielnicy:

e-mail: wor@pragapld.waw.pl;

tel. (22 ) 443 53 40.

 

pragapolnoc@wrs.waw.pl 

Praga Północ – Wydział Promocji i Komunikacji Społecznej:

e-mail: j.gilewska@um.warszawa.pl;

tel. (22) 443 79 13.

rembertow@wrs.waw.pl 

Rembertów – Zespół Obsługi Rady Dzielnicy:

e-mail: bbrzostek@um.warszawa.pl;

tel. (22) 443 38 06.

 

 

srodmiescie@wrs.waw.pl 

Śródmieście – Referat Obsługi Rady Dzielnicy, Wyborów i Referendów:

e-mail: srodmiescie.wod@um.warszawa.pl;

tel. (22) 443 92 25.

targowek@wrs.waw.pl 

Targówek – Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia:

e-mail: al.sikorska@um.warszawa.pl;

tel. (22) 443 87 41.

 

ursynow@wrs.waw.pl 
 

Ursynów – Zespołu Obsługi Rady dla Dzielnicy:

e-mail: ursynow.zor@um.warszawa.pl;

tel. (22) 443 71 20.

ursus@wrs.waw.pl 

Ursus – Zespół Obsługi Rady Dzielnicy:

e-email: ursus.zor@um.warszawa.pl:

tel. (22) 443 60 46.

wawer@wrs.waw.pl 

Wawer – Wydział Spraw Społecznych i Świadczeń:

e-mail: mzagrodzki@um.warszawa.pl;

tel. (22) 443 70 90.

wesola@wrs.waw.pl 

Wesoła – Wydział Spraw Społecznych i Lokalowych:

e-mail: wesoła.wsz@um.warszawa.pl;

tel. (22) 443-40-60.

wilanow@wrs.waw.pl 

Wilanów – Wydział Komunikacji Społecznej i Promocji:

e-mail: a.kaniewska@um.warszawa.pl;

tel. (22) 443 50 05

wlochy@wrs.waw.pl

 Włochy – Wydział Obsługi Rady Dzielnicy:

e-mail: wlochy.wor@um.warszawa.pl,;

tel. (22) 443 42 12.

wola@wrs.waw.pl

Wola – Wydział Obsługi Rady Dzielnicy i Inicjatyw Lokalnych:

e-mail: wola.wor@um.warszawa.pl;

tel. (22) 443 57 90.

aseniora15@gmail.com

zoliborz@wrs.waw.pl 

Żoliborz –  Wydział Obsługi Rady Dzielnicy:

e-mail: Zoliborz.WOR@um.warszawa.pl:

tel. (22) 443 88 73.

Biuro Pomocy i Projektów Społecznych

Adres: Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa

Tel.: 22 443 12 34

E-mail: senioralna@um.warszawa.pl

Zespół Senioralny: pokój 24, 26 i 28