Senior – mentor: edukacyjne wsparcie dla uczniów szkół podstawowych.

Centrum Aktywności Międzypokoleniowej „Nowolipie” wraz z partnerami: Warszawską Radą Seniorów, Szkołą Podstawową nr 221 z oddziałami integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej, Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno – Społecznych i Szkoleń rozpoczyna realizację projektu Senior – mentor: edukacyjne wsparcie dla uczniów szkół podstawowych.

Szukamy chętnych seniorek i seniorów (najlepiej z Woli i sąsiednich dzielnic) z doświadczeniem nauczycielskim/pedagogicznym/ trenerskim, którzy chcą pomóc dzieciom w nauce.

Wolontariusze będą uczestniczyć w szkoleniu przygotowawczym z metodyki nauczania przygotowanym i przeprowadzonym przez specjalistów z Warszawskiego Centrum Innowacji Edukacyjno – Społecznych i Szkoleń.

Pogotowie korepetytorskie, w trakcie których seniorzy będą pomagać uczniom w lekcjach będzie działało minimum 2 razy w tygodniu w godzinach 15.00 – 18.00 w CAM Nowolipie (ul. Nowolipie 25B).

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani udziałem w projekcie, zapraszamy do kontaktu: 885 568 897 od pn. do pt. w godzinach 9.00 – 16.00 lub mailowo: wolontariat@camnowolipie.pl

Działanie jest finansowane ze środków m. st. Warszawy.

Udostepnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

462 Liczba wyświetleń wpisu