Targi Pracy dla Seniorów zbliżają się wielkimi krokami!

Przypominamy, że odbędą się one 7 listopada 2019 r.  w godz. 10-16 w sali posiedzeń (na parterze) Urzędu dzielnicy Bemowo w Warszawie.

     Zapraszamy wszystkie osoby starsze, które  chcą pracować, ale nie  mogą znaleźć  pracy albo mają pracę, ale chcą ją zmienić. Targi organizowane są na Bemowie, ale skierowane są seniorów i przedsiębiorców z całej Warszawy.   Obecnych będzie wielu pracodawców, m.in. firmy: Armatis-Lc Polska spółka z o.o.,  Carrefour Hipermarkety Warszawa Centrum, Getin Noble Bank S.A., Grupa Kapitałowa  Clar System, Poczta Polska S.A., Ever Group, HR Progress sp. z o.o. , Zakład Ubezpieczeń Społecznych,                                   Delta Contact spółka  z o.o., Arriva Polska spółka z o.o.,  Agencja Zatrudnienia ,,Spoza’’, Spółdzielnia ,,Świt’’, Komenda Stołeczna Policji oraz wiele różnych warszawskich szkół i przedszkoli.

Na targach poszukiwani będą m.in. pracownicy administracyjni (różni specjaliści zarówno w korpusie służby cywilnej, jak i poza korpusem), specjaliści sprzedaży, obiegu dokumentów, obsługi korespondencji, pracownicy różnych działów marketingu,  konsultanci, pracownicy infolinii w obszarach: media i komunikacja, transport i turystyka, zdrowie,  bankowość i ubezpieczenia, energetyka, sektor publiczny, doradcy klienta, obsługi klienta, pracownicy do umawiania spotkań,  przedstawiciele handlowi, przy projektach takich jak:  ubezpieczenia, sklepy internetowe, telewizje, publikacje branżowe. Poszukiwani będą  pracownicy na stanowiska robotnicze – pomocnicze i obsługi, pracownicy  obsługi, nadzoru i konserwacji budynków, ochrony osób i obiektów, utrzymania czystości w  hotelach, biurach, szpitalach i  centrach handlowych,  pomocnicy kuchenni, listonosze, pracownicy rozdzielni przesyłek, kasjerzy, osoby do obsługi klienta na różnych stoiskach handlowych.

Poszukiwani będą pracownicy – wychowawcy i nauczyciele różnych specjalności do licznych przedszkoli i szkół w Warszawie. 

Warto dodać, iż wśród ofert pracy nie zabraknie propozycji dla osób z niepełnosprawnością zarówno z upośledzeniem umiarkowanym (II gr. inwalidzka), jak i znacznym (I gr. inwalidzka) czy do pracy na cały etat lub na część etatu.

Na targach obecna będzie organizacja, która od 20 lat wspiera  osoby z niepełnosprawnością oraz osoby po kryzysach psychicznych w odnalezieniu się w życiu zawodowym  i powrocie na rynek pracy.   Będzie również  można porozmawiać z doradcą zawodowym oraz ekspertami Państwowej Inspekcji Pracy czy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. M.in. będzie można dowiedzieć się, jak napisać skuteczne curriculum vitae, jakie pytania najczęściej zadaje komisja rekrutacyjna na spotkaniu z kandydatem oraz w jakich branżach przybywa najwięcej ofert, jaki obowiązuje dress code (strój do pracy), itp.

Halina Molka                                                                                                               

Udostepnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

483 Liczba wyświetleń wpisu