Targi Pracy dla Seniorów na Bemowie

TARGI PRACY DLA SENIORÓW

7 listopada 2019 r., g. 10:00-16:00

     Bemowska Rada Seniorów zaprasza wszystkich pracodawców do udziału w Targach Pracy dla Seniorów. Celem targów jest pomoc osobom starszym w znalezieniu pracy, działanie umożliwiające seniorom aktywny udział w rynku pracy oraz uczestniczenie w nim na równych zasadach. Działanie wychodzące naprzeciw potrzebom osób w starszym wieku, a jednocześnie minimalizujące negatywne skutki zjawiska starzenia się ludności.

Podczas targów odbędzie się prezentacja propozycji ofert pracy dla seniorów. Do udziału w nich zapraszamy pracodawców, którzy zechcą w swoich firmach zatrudnić osoby 60+, w tym seniorów z niepełnosprawnością.  

Wydarzenie odbędzie się 7 listopada 2019 r. w godz. 10:00 – 16:00 w budynku  Urzędu Dzielnicy Bemowo (w sali posiedzeń na parterze), ul.  Powstańców Śląskich 70 w Warszawie. 

                      Udział w targach jest bezpłatny!

Dlaczego warto uczestniczyć w naszych targach?

  • Jest to pierwsze tego typu przedsięwzięcie w Polsce, wychodzące naprzeciw osobom w wieku emerytalnym.
  • Targi Pracy dla Seniorów to dla firm i instytucji nie tylko doskonała okazja na poznanie oczekiwań i potrzeb starszych pracowników, ale także świetny sposób promocji własnej marki. W trakcie Targów zainteresowani pracodawcy mogą zaprezentować, swoje zakłady, oferty pracy i wymogi rekrutacyjne oraz nawiążą bezpośrednie kontakty z przyszłymi pracownikami  podczas indywidualnych konsultacji przy swoich stoiskach.
  • Gwarantujemy bezpośrednie dotarcie do licznego grona potencjalnych, przyszłych pracowników.
  • Udział w targach to pozytywny sygnał wizerunkowy i komunikacja takich wartości, jak otwartość na różnorodność i międzypokoleniowość.

Pracodawców, którzy chcą zgłosić swój udział prosimy o wysłanie potwierdzenia uczestnictwa do dnia 30.09.2019 roku, mailowo na adres: poczta296@op.pl z dopiskiem „Targi Pracy – Seniorzy”. Bliższych informacji o Targach można zasięgnąć pod nr tel. 504 291 070.

Wszelkie aktualności będą także publikowane na stronie www.wrs.waw.pl oraz fanpage’u https://www.facebook.com/BRSeniorow/

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Urszula Kierzkowska – Burmistrz Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy

Organizator: Bemowska Rada Seniorów

Udostepnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

453 Liczba wyświetleń wpisu