Silent Disco na Ursynowie

To będzie pierwsza taka impreza taneczna w naszej dzielnicy. Na silent disco zapraszamy razem z Ursynowskim Centrum Kultury „Alternatywy”. Potańczyć i zjeść coś dobrego będzie można w piątek, 18 czerwca, w godz. 19.00-24.00 ,na tyłach urzędu.  Wydarzenie odbędzie się oczywiście z zachowaniem obostrzeń związanych z pandemią COVID-19. Wstęp jest bezpłatny.

O znakomitą oprawę muzyczną zadbają DJ-e: Rapperoni, Vache, Alex Köffer. Będą puszczali muzykę na 3 kanałach, z których można będzie wybrać coś dla siebie. Na teren imprezy wejść może 250 osób, plus osoby zaszczepione przeciw COVID-19, posiadające potwierdzenie szczepienia. Tańczyć będzie można z zachowujemy dystansu społecznego (1,5 m). Na zgłodniałych czekać będą także foodtrucki.

Słuchawki będą wydawane po zostawieniu dokumentu ze zdjęciem lub 100 zł gotówką pod zastaw. Zwracane będą przy wyjściu, po oddaniu słuchawek i specjalnego numerka. Słuchawki będą na bieżąco dezynfekowane. Prosimy także o dezynfekowanie rąk płynem, który udostępniony będzie w strefie wydawania słuchawek.

Osoby, które mają gorączkę, kaszel, lub miały kontakt z osobami zarażonymi koronawirusem prosimy o pozostanie w domu.

Na teren imprezy nie będą wpuszczane osoby nietrzeźwe.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem imprezy.

Udostepnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

491 Liczba wyświetleń wpisu