Seniorze, szukasz pracy? Możesz ja znaleźć na bemowskich Targach Pracy dla Seniorów

Seniorze! Chciałbyś pracować, ale nie  możesz znaleźć  pracy albo masz, ale chcesz ją zmienić,  wybierz się na Targi Pracy dla Seniorów, organizowane przez Bemowską Radę Seniorów.  Nic nie stracisz, a wiele możesz zyskać.

      Seniorze!

     Chciałbyś pracować, ale nie  możesz znaleźć  pracy albo masz, ale chcesz ją zmienić, masz czas i chęci, wybierz się na targi pracy, organizowane przez Bemowską Radę Seniorów.  Nic nie stracisz, a wiele możesz zyskać.

Korzyści dla odwiedzających:

    Takie wydarzenie to przede wszystkim szansa na poznanie wielu pracodawców w jednym miejscu, swoista kumulacja ofert.

     Zanim zainteresowani przyjdą na targi, będą mogli sprawdzić, jakie firmy się na nich zaprezentują. Te informacje są podawane na stronie internetowej Bemowskiej Rady Seniorów: www.wrs.waw.pl  oraz fanpage’u facebook.com/Bemowska Rada Seniorów. Dzięki temu poszukujący etatu zobaczą, czy przedsiębiorstwo, do którego zamierzali startować będzie na targach, a jeśli tak, to jakie oferty pracy zaprezentuje na targach. Wówczas kandydaci mogą przygotować CV i list motywacyjny pod konkretnego pracodawcę, ponieważ nadarzy się okazja do pozostawienia swojej aplikacji.

     Tym samym potencjalny pracodawca będzie mógł od razu zareagować, czyli zaproponować udział w rekrutacji. Gdy jednak firma akurat nie zatrudnia na stanowisko, jakim jest zainteresowany kandydat, to jego zgłoszenie aplikacyjne trafi pewnie do bazy kandydatów przedsiębiorstwa, więc gdy tylko nabór ruszy, rekruterzy zadzwonią do kandydata, aby zaprosić go na spotkanie. Niekiedy już podczas targów przedstawiciele firmy wystawiającej oferty rozmawiają z osobą zostawiającą u nich swoje dokumenty aplikacyjne. Sprawdzają, czy wykształcenie, kwalifikacje i umiejętności kandydata pasują na stanowisko pracy, na jakie oni akurat poszukują chętnych.

     Jest to niepowtarzalna okazja, aby spotkać się w cztery oczy z pracownikami danej firmy. Dzięki pozyskanym informacjom kandydat może wyrobić sobie opinię na temat konkretnego pracodawcy. Okazja do zrobienia pierwszego wrażenia i przełamania pierwszych lodów z zespołem rekrutującym jeszcze przed wyciągnięciem życiorysu z teczki. Tym samym oszczędza się swój czas, nie traci się go na mozolne pisanie maili oraz podróżowanie.

Bezpłatne porady:

    Na Targach będzie można porozmawiać z ekspertem Urzędu Pracy, Państwowej Inspekcji Pracy czy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, doradcą zawodowym oraz innymi ekspertami.

                                               Wszystkie porady są udzielane bezpłatnie.

                                                                                 *  *  *

     Seniorze! Nasi wystawcy czekają na Ciebie, chcąc sprostać Twoim oczekiwaniom i zaproponować Ci pracę,  która nie będzie smutnym, codziennym obowiązkiem.

Tegoroczna, pierwsza edycja Targów Pracy dla Seniorów

 odbędzie się  7 listopada 2019 r. w godz. 10,00 – 16,00  

w budynku  Urzędu Dzielnicy Bemowo (w sali posiedzeń na parterze) 

ul.  Powstańców Śląskich 70 w Warszawie.

Wstęp jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji.

Udostepnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

408 Liczba wyświetleń wpisu