Koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka dla Białołęckiej Rady Seniorów w wykonaniu dzieci z Integracyjnego Przedszkola „Magiczny Świat Dziecka”

Młodzi artyści z przedszkola na Białołęce

Wzruszający występ 6 letnich przedszkolaków z grupy Jeżyków, mieliśmy dziś okazję obejrzeć w Urzędzie Dzielnicy Białołęka.
Dzieci z Integracyjnego  Przedszkola  Magiczny Świat Dziecka, z ulicy Światowida 51, pod kierownictwem pani Moniki Zielińskiej, przygotowały koncert z okazji niedawnego Dnia Babci i Dziadka i chciały pochwalić się swoimi umiejętnościami  szerszej publiczności. Maluchy śpiewały, tańczyły, odgrywały scenki rodzajowe, przebrane w odpowiednie stroje przypominające te, w które ubierają się osoby starsze.  Cały zaprezentowany repertuar  związany był z  miłością dzieci do babci i dziadka oraz dziadków do wnucząt.  Oklaskom i podziękowaniom nie było końca.
Mali artyści zostali obdarowani prezentami od pani wiceburmistrz Anny Majchrzak i gadżetami zwiększającymi ich bezpieczeństwo na drodze /żółte kamizelki, opaski odblaskowe itp./, które przygotowało dla nich Stołeczne Centrum Bezpieczeństwa – Delegatura na Białołęce.
Po występie stwierdziliśmy już  w swoim gronie, że takie międzypokoleniowe spotkania, powinny być stałym elementem naszej działalności.

Już po występie. Młodzi artyści zostali nagrodzeni za swój porywający występ.
Rozmowy po występie.

Udostepnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

196 Liczba wyświetleń wpisu