Roztańczony Rembertów! Roztańczony Senior!

Serdecznie zapraszamy seniorów na cykl bezpłatnych warsztatów tanecznych organizowanych przez Urząd Dzielnicy Rembertów i studio tańca Artdance. Za nami warsztaty hip hopu i salsa solo. Chcemy aby każdy rembertowianin, mały i duży, mógł potańczyć !

Proste kroki solo i w parach, nie za szybka muzyka sprawią, że nasi seniorzy poczują drugą młodość. Taniec to przyjemne i aktywne spędzenie czasu, to rekreacja i rehabilitacja.

Warsztaty Roztańczony Senior odbędą się w dniu 10 lutego 2018 r. w godzinach 16.30 – 18.00 w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 189, ul. Dwóch Mieczy 5 w Warszawie. Zapisu na warsztaty można dokonać: – drogą elektroniczną wysyłając zgłoszenie na adres e-mail: studio@artdance.waw.pl, – telefonicznie pod numerem724 663 916, – osobiście w dniu imprezy u organizatora.

W warsztatach biorą udział osoby dorosłe  Uczestnictwo w warsztatach oznacza brak przeciwwskazań medycznych. Wszyscy uczestnicy przyjmują do wiadomości, że uczestnictwo w warsztatach jest równoznaczne z nieodwołalną zgodą na nieodpłatne prawo wielokrotnego wykorzystywania zdjęć z ich wizerunkiem bez konieczności każdorazowego ich zatwierdzania. Zgoda obejmie wykorzystanie, utrwalanie, obróbkę i powielanie wykonanych zdjęć za pośrednictwem dowolnego medium, wyłącznie w celu informacji i promocji imprez organizowanych przez Urząd Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy.  Podczas warsztatów obowiązuje strój i obuwie sportowe lub adekwatne do danego stylu tańca, buty na obcasach powinny posiadać odpowiednie nakładki na obcasy. Liczba miejsc jest ograniczona.

Udział w warsztatach jest bezpłatny dla wszystkich uczestników. 

Organizator nie odpowiada za rzeczy wartościowe pozostawione w szatni.  Podczas warsztatów obowiązuje zakaz palenia tytoniu, spożywania i wnoszenia alkoholu i narkotyków, przebywania w stanie nietrzeźwym lub pod wpływem narkotyków. Podczas warsztatów obowiązuje także bezwzględny zakaz żucia gumy.   Użytkowanie hali i pomieszczeń sanitarnych powinno być zgodne z ich przeznaczeniem.   Uczestnicy warsztatów zobowiązani są do zachowania porządku w udostępnionych pomieszczeniach.  Zniszczenie mienia w pomieszczeniach udostępnionych do odbycia się warsztatów spowoduje obciążenie kosztami oraz odpowiedzialnością prawno-karną.  We wszystkich sprawach nieujętych Regulaminem decyduje Organizator, któremu przysługuje wiążąca i ostateczna interpretacja Regulaminu.  Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania warsztatów  z przyczyn losowych.  Udział w imprezie jest jednoznaczny z akceptacją powyższego regulaminu

ZABIERZ ZE SOBĄ:

  • wygodny strój, spodnie, spódnica lub sukienka- coś w czym czujesz się wygodnie,
  • wygodne obuwie
  • wodę do picia

tel. 724 663 916, e-mail: studio@artdance.waw.pl, www.artdance.waw.pl

Kontakt i informacje: Marta Miros, Studio Tańca Artdance,

Udostepnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

220 Liczba wyświetleń wpisu